Puzzle s číslami Dinosaurus 3+

Kód: N2039

Podrobný popis

Puzzle s číslami Dinosaurus 3+

Pekná drevená figúrka dinosaura prenesie deti do sveta matematiky. Je to výborná vzdelávacia hračka na učenie číslic od 1 do 15 hravou formou. Na chrbát dreveného dinosaura deti ukladajú postupne farebné číslice od 1 do 15, pričom získajú matematické zručnosti, spoznajú farby a trénujú jemnú motoriku.  

Charakteristika:

  • drevený dinosaurus
  • 15 drevených dielikov s číslicami
  • určené pre deti od 3 rokov
  • rozmer: 25 x 11,5 x 3,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Puzzle
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: drevo
Motív: dinosaury, čísla
? Oblasť využitia: materské škôlky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.