Motorický labyrint Safari 12m+

Kód: LE11956

Podrobný popis

Motorický labyrint Safari 12m+

Motorické schopnosti dieťaťa trénuje tento moderný safari labyrint. Posúvanie drevených guľôčok a milých safari zvieratiek po troch navzájom sa prelínajúcich kovových dráhach trénuje jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka. Dve drevené tyčky s navlečenými krúžkami na posúvanie a počítanie dokonale dopĺňajú k zábave aj učenie. Počítadlo po vizuálnej stránke pôsobí skvelým dojmom. Je vhodný pre deti od 12 mesiacov.

Rozmery: 22 x 14 x 20 cm

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 1.18 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 1+
? Materiál: drevo, kov
Motív: zvieratká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.