Motorické kocky Little Dutch

Motorická kocka je edukačná hračka s viacerými rôznymi aktivitami, ktoré sú navrhnuté tak, aby rozvíjali zručnosť, jemnú motoriku a kognitívne schopnosti malých detí.

Najpredávanejšie

Little Dutch Kocka s aktivitami Pink Flowers
 
€38
1 položiek celkom

Cena

3839
13839

Značky

Odporúčaný minimálny vek?

Motív

Vymazať filtre

Zobrazených položiek: 1
Little Dutch Kocka s aktivitami Pink Flowers
€38

Táto kocka s aktivitami poskytuje vášmu dieťaťu veľa výziev. Každá strana obsahuje krásne ilustrácie a ponúka vzdelávacie aktivity, ako je triedenie...

Kód: 7028LD

Charakteristika

Kocka s motorickými aktivitami je druh edukačnej hračky určenej na podporu rozvoja motorických zručností a koordinácie ruka-oko u malých detí. Zvyčajne ide o hračku v tvare kocky, ktorej strany obsahujú rôzne aktivity, ako sú tlačidlá na stláčanie, páčky na ťahanie, číselníky na otáčanie, vkladačka či labyrint a iné. Tieto aktivity sú navrhnuté tak, aby rozvíjali zručnosť, jemnú motoriku a kognitívne schopnosti detí. Kocky na motorické aktivity sú často pestrofarebné a vyrobené z odolných materiálov, takže sú vizuálne atraktívne a zároveň bezpečné pre malé deti. Tieto hračky deťom poskytnú hodiny zábavy a učenia, čím pomáhajú podporovať ich celkový vývoj.

Hračka rozvíja

Prínosy kocky s motorickými aktivitami pre deti sú viaceré:

  • Rozvoj jemnej motoriky: Manipuláciou s rôznymi prvkami na kocke si deti zlepšujú svoju zručnosť a jemnú motoriku.
  • Zlepšenie koordinácie ruka-oko: V rámci aktivít na kocke musia deti pri interakcii s hračkou používať ruky, čím sa zlepšuje ich koordinácia ruka-oko.
  • Kognitívny rozvoj: Pri hre s kockou sa deti učia riešiť problémy, spájať príčiny a následky a rozvíjať svoje pamäťové schopnosti.
  • Stimulácia predstavivosti: Rôzne aktivity na kocke inšpirujú detskú predstavivosť a povzbudzujú ich vytváraniu scenárov so zapojením fantázie.
  • Budovanie sebadôvery: Keď deti zvládnu rôzne činnosti na kocke, vybudujú si pocit hrdosti a sebadôvery vo svoje schopnosti.
  • Podpora fyzickej aktivity: Hra s kockou je aj fyzickou aktivitou, čím sa zlepší ich celková fyzická kondícia a pohoda.
  • Zábava: Motorické kocky sú pre deti zábavné a dokážu ich zabaviť na dlhý čas.

Motorická kocka môže byť cenným vzdelávacím nástrojom pre malé deti, ktorý pomáha podporovať ich vývoj a rast mnohými rôznymi spôsobmi.