Motorická dúha

Kód: LE10585

Podrobný popis

Motorická dúha 12m+

Dať dohromady drevené dieliky v správnom poradí? Vo svete malých detí to môže byť veľká výzva, krásne farby, fascinujúca a nezabudnuteľná hračka. Hračka je inšpirovaná Montessori na precvičovanie zručnosti a manipulácie. Hračku môžete využiť aj na učenie farieb, alebo na stavenie mostov, po ktorých môžu chodiť malé vláčiky. Kreativite detí sa medze nekladú.


Rozmery: 16 x 9 x 3 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.