Motorická dúha XL

Kód: LE11412

Podrobný popis

Motorická dúha XL

Pestrofarebná dúha vyrobená v moderných farbách je hračka nekonečných možností. Okrem motorických zručností podporuje v deťoch aj kreativitu, lebo táto dúha je príkladnou ukážkou ako sa hrať s jednou hračkou viacerými spôsobmi. Jednotlivé oblúky sa môžu postaviť v rade jeden za druhým, dajú sa postaviť na seba, postaviť za sebou a vytvoriť tak prekážkovú dráhu  napríklad pre autíčka. Keďže hračka obsahuje aj dve drevené loptičky, ponúkajú sa ďalšie možnosti ako kotúľať loptičku rôznou dráhou, už treba túto dráhu iba postaviť. Hračka je z dreva a určená pre deti od 12 mesiacov.

Najväčší oblúk je cca 36 x 5 x 18 cm

Priemer loptičky: 4,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Materiál: drevo

Ilustračné video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.