Podrobný popis

Jenga 3+

Drevená hračka Jenga pozostáva až z 55 prvkov. Jenga je polulárna klasická hra pre celú rodinu, skvelý tip na darček pre každé dieťa.

Táto drevená Jenga upúta pozornosť svojimi krásnymi jemnými pastelovými farbami. Hru môžeme použiť aj ako domino pri ukladaní dielikov za sebou, ako stavebnicu, alebo ako pomôcku pri počítaní príkladov, na obrázku je znázornený príklad 5+4=9. 

Ako hrať

Hráči sa striedajú v odstraňovaní blokov z veže po jednom a potom ich umiestňujú na vrch. Každá nová vrstva v hornej časti veže vytvára neistú vežu. Hra končí, keď jeden z hráčov spôsobí zrútenie veže. 

Hračka je určená pre deti od 3 rokov. 

Hračka rozvíja:

  • manuálnu zručnosť
  • šikovnosť
  • schopnosť logicky myslieť
  • sústrediť sa

Rozmery balenia: 8.5 x 8.5 x 26.5 (cm)

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.