Kúzelné čítanie Vás bude inšpirovať a motivovať na učenie a hranie.
Kúzelné čítanie Vás bude inšpirovať a motivovať na učenie a hranie.Kúzelné čítanie Vás bude inšpirovať a motivovať na učenie a hranie.Kúzelné čítanie Vás bude inšpirovať a motivovať na učenie a hranie.Kúzelné čítanie Vás bude inšpirovať a motivovať na učenie a hranie.

Hovoriaca kniha - Moje prvé čísla 3+

Kúzelné čítanie Vás bude inšpirovať a motivovať na učenie a hranie.
Kód tovaruA35812
Cena12,98 €
Dostupnosťskladom

Popis

Hovoriaca kniha - Moje prvé čísla 3+

Kniha Moje prvé čísla naučí malé deti počítať a pritom si užiť veľa zábavy. Počítanie totiž nie je nuda!  Deti sa hravou formou zoznámia s jednotlivými číslami od jednotky po dvadsať a po desiatkach do sto. Vďaka krásnym príbehom a básničkám, ktoré sa skrývajú pod jednotlivými číslami, si čísla postupne osvojujú. Získané znalosti si malí počtári môžu na každej strane precvičiť pomocou dvoch kvízov. Na konci knižky je pripravená veľká počítacia hra. Kniha naviac obsahuje dve chytľavé pesničky o číslach.

Knižka obsahuje takmer 1000 zvukov a textov
Knižku nahovorila Lucia Vráblicová
Rozmery knižky: 22,9 cm x 26,9 cm

Odporúčané pre vek 3 - 7 rokov.

Kniha funguje IBA s použitím elektronickej ceruzky Albi. Elektronická ceruzka funguje so všetkými produktmi edície Kúzelné čítanie.

POZOR!!! Tento produkt neobsahuje elektronickú ceruzku ALBI !!!

Odporúčaný vek:
od 3 rokov

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.