J02717_Magneticka_skladacka_Zabavne_tvare_Dievcata_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_1J02717_Magneticka_skladacka_Zabavne_tvare_Dievcata_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_2J02717_Magneticka_skladacka_Zabavne_tvare_Dievcata_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_3J02717_Magneticka_skladacka_Zabavne_tvare_Dievcata_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_4J02717_Magneticka_skladacka_Zabavne_tvare_Dievcata_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_5J02717_Magneticka_skladacka_Zabavne_tvare_Dievcata_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_90

Magnetibook Zábavné tváre dievčatá 3+

Kód tovaruJA02717
Cena19,00 €
Dostupnosťskladom

Popis

Kniha Magneti'Book Crazy Face je magnetická hračka z dielne výrobcu Janod. Je to krásna hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov.

Magnetická skladačka v tvare knihy má pestrofarebný motív, ktorý detí zaujme. Deti skladajú veselé obrázky pomocou dielikov, pomôcť si môžu predlohami. Dieťa vyberá rôzne oči, okuliare, vlasy a doplnky pre veselého klauna na knihe, najskôr podľa predlohy a potom podľa vlastnej fantázie. Magnetická detská hračka obsahuje 10 kartičiek s predlohami a 55 magnetických dielikov, skvelá pre malých zabávačov. Praktické balenie zabezpečí, že sa hračka dá pohodlne prenášať, deti sa s ňou zabavia nielen doma, ale aj na dlhých cestách. Magnetická kniha pre deti je krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Obsahuje: 55 magnetov + 10 kariet

Materiál: Kartón

Rozmery: 19 x 4 x 26 cm

Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Materiál:
Kartón, magnet

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.