J02725_Magneticka_skladacka_Princezne_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_1J02725_Magneticka_skladacka_Princezne_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_2J02725_Magneticka_skladacka_Princezne_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_3J02725_Magneticka_skladacka_Princezne_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_4J02725_Magneticka_skladacka_Princezne_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_5J02725_Magneticka_skladacka_Princezne_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_90

Magnetibook Princezné 3+

Kód tovaruJA02725
Cena19,00 €
Dostupnosťskladom

Popis

Janod magnetická kniha Magneti'Book Princesses je krásna hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov.

Magnetická vzdelávacia hra v kartóne na tému princeznej. Akonáhle je kniha otvorená, cieľom je urobiť na tabuli rovnakú scénu, ako je vyznačená na karte vďaka magnetom. Magnetická skladačka v tvare knihy má pestrofarebný motív, ktorý detí zaujme. Zabavte vaše deti skladaním obrázkov z magnetických dielikov podľa predlohy. Praktické balenie zabezpečí, že sa hračka dá pohodlne prenášať, deti sa s ňou zabavia nielen doma, ale aj na dlhých cestách. Magnetické kniha pre deti je krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Obsahuje: 55 magnetických dielikov a 7 kariet. 

Materiál: Kartón

Rozmery: 19 x 4 x 26 cm

Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Materiál:
Kartón, magnet

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.