J02724_Magneticka_skladacka_Hodiny_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_1J02724_Magneticka_skladacka_Hodiny_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_2J02724_Magneticka_skladacka_Hodiny_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_3J02724_Magneticka_skladacka_Hodiny_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_4J02724_Magneticka_skladacka_Hodiny_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_5J02724_Magneticka_skladacka_Hodiny_Magnetibook_Janod_v_tvare_knihy_90

Magnetibook Hodiny 3+

Kód tovaruJA02724
Cena19,00 €
Dostupnosťskladom

Popis

Magnetibook francúzskej značky JANOD je dokonalá hračka, ktorá rozvíja tvorivosť a predstavivosť. Zábava spočíva v umiestnení magnetov na dosku, ktoré dieťa môže slobodne kombinovať do vzoru. Magnetická skladačka Hodiny obsahuje 75 farebných magnetov, ciferník a kartičky zobrazujúce aktivity detí, vykonávané v rôznych denných dobách (16 motívov). Praktické balenie zabezpečí, že sa hračka dá pohodlne prenášať, deti sa s ňou zabavia nielen doma, ale aj na dlhých cestách. Magnetická kniha pre deti je krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Materiál: kartón, magnet

Rozmery: 19 x 4 x 26 cm

Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Materiál:
Kartón, magnet

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.