montessori valce
montessori valcemontessori valcemontessori valcemontessori valcemontessori valcemontessori valce

Drevené vkladacie závažia farebné

Kód tovaruLE10525
Cena17,62 €
Dostupnosťskladom

Popis

Drevené vkladacie závažia farebné

Montessori valčeky s úchytmi sú 4 sady valčekov, ktoré sa líšia svojím priemerom a výškou. Pre dieťa predstavujú výzvu v podobe vizuálneho rozlišovania týchto parametrov. Pomocou nich deti získavajú odhad vo veľkostiach, trénujú úchop troma prstami - predpríprava na držanie pera a písanie, podporujú koncentráciu, dieťa  získava lepší odhad a pamäť, koordinácia oko-ruka.  

Prvá červená sada valčekov: rovnaká výška, rôzna šírka valčekov. Ukladáme od najširšieho valca. Určíme pojem: hrubý-tenký, úzky-široký.

Druhá zelená sada valčekov: výška sa znižuje, šírka sa znižuje. Ukladáme od najširšieho valca. Určíme pojem: vysoký-nízky, veľký, malý.

Tretia modrá sada: šírka sa zväčšuje, výška sa znižuje. Ukladáme od najnižšieho a najširšieho. Určíme pojem: vysoký-nízky, široký-úzky. 

Štvrtá žltá sada: šírka sa nemení, výška sa znižuje. Ukladáme od najvyššieho po najnižší. Určíme pojem: vysoký-nízky.

Ak dieťa zvládne všetky štyri bloky valcov, rozložíme ich a pýtame sa: Nájdi mi najnižší (najvyšší, najširší, najužší) valec, ktoré valce sú rovnaké....?

Rozmery: veľkosť podstavca 15 x 16 x 3,5 cm

 

 

     
Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Materiál:
drevo

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.