drevený box na triedenie
drevený box na triedeniedrevený box na triedeniedrevený box na triedeniedrevený box na triedeniedrevený box na triedeniedrevený box na triedenie

Hračka podľa Montessori - triedenie ovocia, zeleniny, zvierat a rastlín 3+

Kód tovaruLE11325
Cena19,49 €
Dostupnosťskladom

Popis

Hračka podľa Montessori - triedenie ovocia, zeleniny, zvierat a rastlín 3+

Vynikajúca triediacia hračka podľa Montessori, kde sa deti učia rozpoznávať ovocie, zeleninu, zvieratá a rastliny. Na drevenú krabičku sa pripevní lišta a dieťa vhadzuje do otvoru znázornený obrázok. Keď má všetkých 10 obrázkov vhodených, vymení sa lišta s iným motívom a dieťa pokračuje v triedení. Hračka obsahuje 4 lišty a 40 obrázkov. 

Prioritným cieľom triediacich aktivít je naučiť dieťa, že veci sa od seba navzájom líšia a dajú sa zoraďovať podľa určitých kritérií. Takto trénovaný mozog získa schopnosť veci logicky organizovať, čo využíva aj pri spôsobe získavania a spracovania informácií.

Mohlo by sa zdať, že základy matematiky začínajú pri číslach a množstve. Skúsenosti získané triedením v rannom veku sú dôležité pre numerické pojmy a skupiny čísel. Základy matematického myslenia sú tak sekundárnym prínosom triediacich aktivít. 

Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Materiál:
drevo

Váš účet

Ocenenia

najnákup.sk - Obchod odporúčaný zákazníkmi

 

Partneri

Slovenské kojenecké oblečenie - skladom.

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.