Guma na skákanie, 240cm

Kód: LE1814
Značka: Small foot
€2,86
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Guma na skákanie, 240 cm

Pamätáte si to? Skákali sme všade. Keď neboli kamarátky, neodradilo nás to, boli stoličky. Naučme to aj naše deti a doprajme im zábavu, radosť z pohybu a zručnosť. Farbu dodávame podľa skladových zásob. Dĺžka cca 240 cm. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.