Geometrické tvary magnetické 3+

Kód: MD13590

Podrobný popis

Geometrické tvary magnetické 3+

120 drevených magnetických dielikov, vďaka ktorým sa deti učia poznávať farby a tvary. Možností ako sa hrať je veľa. Ku skladaniu môžu využívať 6 obojstranných predlôh, alebo môžu vytvárať mozaikové vzory a obrázky priamo na magnetickej doske podľa vlastnej fantázie. Môžu na tabuľu vyskladať všetky iba žlté dieliky, alebo iba dieliky jedného geometrického tvaru. Môže vytvárať postupnosť tak ako je to na okrajoch tabule, alebo si môže vytvoriť postupnosť vlastnú. Postupnosť si môže napríklad aj nakresliť. Keďže celá tabuľka sa dá vložiť do uzatvárateľného kufríka s rúčkou, je vynikajúca aj na cestovanie.

Hračka je určená pre deti od 3 rokov.

Veľkosť tabuľky: 40 x 28 x 1,5 cm 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické mozaiky a puzzle
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
Motív: tvary

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo Melissa & Doug

Spoločnosť Melissa&Doug sa stala jedným z 15 najväčších výrobcov hračiek na svete a jej značka sa stala synonymom kvality a spoľahlivosti.

Kvalita na prvom mieste

Bezpečné a odolné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie normy. Materiály vrátane náterov neobsahujú nebezpečné látky.

Žijúca legenda na trhu s hračkami

Melissa&Doug, to nie je len firemná značka. Sú to dvaja skutoční ľudia, bývalí pedagógovia, ktorých snom bolo vyrábať hračky. Ale nie také hračky, aké sú na trhu. Chceli deťom priniesť hračky, ktoré by sa im páčili, a zároveň im pomôcť správne sa rozvíjať od útleho veku až po pubertu. Či už ide o kreatívne interaktívne hračky alebo tradičné výrobky, vždy sa môžete spoľahnúť na kvalitné spracovanie a originalitu. Za viac ako 30 rokov navrhli tisíce hračiek, skladačiek a vzdelávacích pomôcok a získali si dôveru nespočetného množstva zákazníkov.