Drevený nábytok do domčeka pastel 4 izby + terasa

Kód: N4039

Podrobný popis

Drevený nábytok do domčeka pastel 4 izby + terasa

Skvelá sada moderného dreveného nábytku v pastelových farbách, ktorá Vašim dievčatám umožní vytvoriť si domov snov. S dostatkom jednotlivých kusov si úplne vybavia kuchyňu, obývaciu izbu, spálňu, kúpeľňu a dokonca aj terasu. Spolu 33 kúskov dreveného nábytku a textilných vankúšov pomôžu vytvoriť očarujúce interiérové scény znova a znova. Nábytok je určený pre deti od 3 rokov.

Rozmery niektorých častí, napríklad: stôl 9,5 x 4 cm, posteľ 14,5 x 11 x 4 cm, vaňa 11 x 3 x 5 cm 

Rozmer balenia: 33 x 29 x 9 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Domčeky pre bábiky, nábytok do domčeka
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.