Drevené kocky mesto 120 kusov 18m+

Kód: CW5005

Podrobný popis

Drevené kocky mesto 120 kusov 18m+

Vytvorte si mestečko s týmito krásnymi drevenými kockami. Najprv si z 18 prvkov zostrojíte plochu, na ktorej bude mesto postavené. Jeden prvok má rozmer 17x14cm. Potom môžete stavať budovy z drevených kociek s obojstrannou potlačou, spolu 78 kociek. Viete postaviť školu, policajnú stanicu, požiarnu stanicu, letisko, nemocnicu, banku, reštauráciu, obchod so zvieratami, cukráreň a čerpaciu stanicu. Do mesta rozmiestnite 10 drevených figúrok s postavičkami ako napr. policajta, hasiča, učiteľa, lekára..., 6 stromov a 6 vozidiel ako školský autobus, sanitku, lietadlo...

Kocky sú určené pre dieťa už vo veku 18 mesiacov.

Rozmer balenia: 63x43x15.5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené kocky
? Odporúčaný minimálny vek: 18m+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.