Drevená hrkálka a rumbaguľa v jednom 10m+

Kód: CW40527
€7,46
Naskladníme o 3 dni
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená hrkálka a rumbaguľa v jednom 10m+

Táto inovatívna hračka - drevené maracas - je navrhnutá tak, aby stimulovala zmyslový vývoj vašich detí a poskytovala im hodiny zábavy. Jej unikátny dizajn kombinuje dve funkcie v jednom produkte, čo z nej robí skvelú voľbu pre malé deti.

Charakteristika

Hrkálka je vyrobená z bezpečných materiálov a s použitím netoxických farieb, drevo je materiál príjemný na dotyk. S hrkálkou môžu deti objavovať rôzne zvuky a rytmy, čím sa podporuje ich senzorický vývoj. Okrem toho je hrkálka ľahká na uchopenie a držanie, čo pomáha rozvíjať ich jemnú motoriku.

Priesvitná časť pridáva ďalšiu dimenziu zábavy. Deti môžu sledovať farebné guličky, ako sa točia a pohybujú, čo podnecuje ich zrakový vývoj. Tento pohyb navyše pomáha stimulovať koordináciu rúk a očí. Guličky sú pevne a bezpečne umiestnené, aby sa predišlo nebezpečiu prehltnutia.

Hračka rozvíja

  1. Senzorický vývoj: Hračka vydáva rôzne zvuky, má povrchy s rôznou textúrou a pohyblivé časti, čím podporuje rozvoj zmyslov vašich detí.

  2. Motorická zručnosť: Ľahko uchopiteľná hrkálka pomáha rozvíjať jemnú motoriku a koordináciu rúk a očí.

  3. Zábava a zrakový vývoj: Deti budú fascinované farebnými guličkami, ako sa presýpajú, čo podporuje ich zrakový vývoj.

Rozmery: cca 16 x 5.5 x 5.5cm

Cena je za 1 ks

Dodatočné parametre

Kategória: Hrkálky, hryzátka
? Odporúčaný minimálny vek: 10m+
? Materiál: drevo
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.