Vláčik s domčekmi

Kód: BI82142
Značka: Bino
€16,84
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Vláčik s domčekmi

Drevený vláčik s kockami vo veselých farbách je určený pre deti od 18 mesiacov. Možností na hranie je veľa - dá sa použiť ako skladačka, nasúvačka, ako klasický vláčik s vagónikmi s nákladom i bez... záleží len na fantázii a zručnosti malého používateľa. Dĺžka vláčika je 42 cm, 21 dielikov. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.