Máša a medveď drevené kocky 9 ks, 1+

Kód: BI16117

Podrobný popis

Máša a medveď drevené kocky 9 ks

Obrázkové bloky so 6 motívmi pre batoľatá pomáhajú rozvíjať schopnosti riešiť problémy. Podporujú koordináciu rúk a očí, jemnú motoriku, porovnávanie farieb, identifikáciu postáv a schopnosť riešiť problémy. Spolu s ďalšími predmetmi zo série "Máša a medveď" možno detskú izbu premeniť na nádherný detský raj.

Vhodné pre deti od 12 mesiacov. Upozornenie: pre deti mladšie ako 12 mesiacov používajte len pod dohľadom dospelej osoby.

Rozmery: cca 12,9x12,8x5 cm.

Počet blokov: 9.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené kocky s obrázkami
Hmotnosť: 0.34 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 1+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: drevo
Motív: Máša a medveď

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
4
CH Avatar autora | 23.4.2023
+ Dobrá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.