Deti z Carcassonne, 4+

Kód: 028

Podrobný popis

Deti z Carcassone, 4+

Detská varianta svetoznámej hry Carcassonne. Jedenkrát za rok sa organizuje slávnosť, pri ktorej zo všetkých ohrád vypustia kravy, ovce a sliepky. Deti z Carcassonne sa potom celý deň zabávajú tým, že zvieratá zaháňajú späť do ohrád. Behajú po cestách a lúkach v okolí hradu, aby všetky zvieratá boli späť doma pred zotmením.

Celosvetovo preslávenú hru Carcassonne si teraz môžu zahrať deti už od štyroch rokov. Zábavu pri tejto hre si môžu spoločne užiť deti aj dospelí. V hre nie je žiadne bodovanie, zvíťazí ten hráč, ktorému sa ako prvému podarí umiestniť všetky svoje deti do krásnej krajiny v okolí hradu.

 Rozmery: 190 x 276 x 67 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Spoločenské hry
? Odporúčaný minimálny vek: 4+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Počet hráčov od: 2
? Počet hráčov do: 4
? Dĺžka hry: 30+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hry a hlavolamy Mindok

České vydavateľstvo Mindok vydáva stolové spoločenské hry nielen pre deti a obľúbené hlavolamové hry SmartGames určené pre jedného hráča, ktoré sú takisto vhodné i pre dospelých.

Ich logické hlavolamové IQ hry potrápia nejednu hlavičku. Čo je však pre deti skvelé, hlavolamové hry sú viacúrovňové, čiže obsahujú zadania so stúpajúcou obtiažnosťou. Postupné napredovanie a prekonávanie čoraz ťažších úloh dodá deťom sebavedomie a povzbudí k riešeniu ďalších zadaní.