3D Puzzle, gril 3+

Kód: BI88265

Podrobný popis

Deti veľmi rady napodobňujú dospelých. S týmto dreveným puzzle môžu aj ony grilovať, napichovať na špajdľu, obracať drevenými kliešťami, soliť, koreniť. Napichovanie na špajdľu je pre nich z hľadiska jemnej motoriky veľmi užitočné a pri vkladaní dielikov do 3D puzzle si môžu trénovať angličtinu. Balenie obsahuje 33 drevených dielikov a pevnú dosku vyrobenú z preglejky. Rozvíja sa tu predstavivosť, motorické zručnosti, sústredenie, koordináciu oko-ruka a rolové hry. Určené pre deti od 3 rokov.

Rozmer: cca 29,5 x 29,5 x 2 cm.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 0.78 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.