Zažehľovacie korálky pre chlapcov - 8 dopravných prostriedkov

Kód: 2470901
Značka: Playbox
€12,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Zažehľovacie korálky pre chlapcov - 8 dopravných prostriedkov, 4000 korálok

Veľká sada zažehľovacích korálok pre chlapcov, ktorá sa oplatí. Tieto zažehľovacie korálky sú veľmi obľúbené u chlapcov, pretože sa s ňou dá vytvoriť 8 rôznych druhov dopravných prostriedkov ako napr. lietadlo, autobus, báger, odťahovacie auto, helikoptéra...
Zažehľovacie korálky sú v krabici pekne rozdelené podľa farieb, je ich spolu 4000 korálok v 9 rôznych farbách. V balení sú 2 podložky, na ktorú sa ukladajú podľa šablóny zažehľovacie korálky, šablóny a papier na pečenie.
Keď sú zažehľovacie korálky na podložke poukladané, priložte papier na pečenie a zažehlite žehličkou, pokiaľ sa korálky nespečú. Keď hotový obrázok vychladne, vyberte ho z podložky a podložka je voľná na tvorenie  ďaľšieho obrázku.
Zažehľovacie korálky sa môžu používať aj na navliekanie, nemusia sa zapiecť.

Moja vlastná skúsenosť: Túto hračku považujem za naozaj výbornú pre chlapcov. Mám 2 veľmi živých chlapcov a ponúkla som im tieto korálky. Neverila by som. Oni pri nich dokážu sedieť aj hodinu, ukladajú si korálky na podložku, potom sa tešia keď ideme zažehlovať a hrajú sa ďalej s hotovým obrázkom. Malému 3ročnému to ešte ide ťažkopádnejšie, ale tá snaha je úžasná. A 6ročný má už jemnú motoriku krásne vytrénovanú. Takže tu je návod, ako rozumne zabaviť chlapcov, ako trénovať deťom jemnú motoriku.

Práca s korálkami je pre deti výbornou hračkou, pretože takéto hranie učí deti presnosti, trpezlivosti, rozvíja jemnú motoriku, koordináciu pohybu a fantáziu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: