Autodráha s garážami

Kód: BI84092
Značka: Bino
€19,54
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Autodráha s garážami

Autodráha s garážami obsahuje štyri farebné drevená autíčka, ktoré sa môžu pretáčať a ľahko tak zdolávajú kaskádu farebných cestičiek. Postavte autíčko na najvyššiu časť autodráhy a sledujte, čo urobí. Dráha obsahuje tri otváracie garáže, pumpu s vyberateľnou hadicou a na vrchu dráhy je parkovacia plošina. Zábavná hračka, ktorú si zamilujú nielen chlapci.

Rozmer: 9 x 33 x 34 cm.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Garáže, dráhy
Hmotnosť: 0.95 kg
? Veková skupina: 18m+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.