Pretekárska dráha s kufríkom 3+

Kód: N4015

Podrobný popis

Pretekárska dráha s kufríkom 3+

Pretekárska dráha je úžasná hračka pre mladých milovníkov závodenia. Je to hračka z novej rady "Deti sveta", ktorá prináša aj odkaz tolerancie a otvorenosti. Hračka obsahuje 3 autá, každé s iným vodičom: Adam z Európy, Tania z Brazílie a Bao z Číny.

Sada obsahuje:

  • 12 dielikov cesty z tvrdeného kartóna, cesta po postavení je cca 66 cm dlhá
  • 3 drevené autíčka
  • 1 kužeľ
  • 1 štartovaciu čiaru
  • kufrík

Rozmer kufríka: 23,5 x 7 x 20 cm

Rozmer autíčka: 7 x 3 x 4,5 cm

Určené pre deti od 3 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre deti, Drevené hračky pre deti od 3 rokov, Puzzle pre deti od 3 rokov
? Odporúčaný minimálny vek: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Adam Toys 

Značka Adam Toys spája nadčasové s módnym a moderným. Klasické drevené hračky môžu byť aj krásne, môžu splniť očakávania a môžu zodpovedať súčasným trendom. To, čo ich odlišuje, je ich jedinečný dizajn a funkčnosť.

Hračky Adam Toys sú na jednej strane klasické v jednoduchej forme a účele - úlohou hračky je v prvom rade dávať dieťaťu podnety, aktivizovať jeho predstavivosť, prinútiť ho objaviť, čo v sebe má, namiesto toho, aby ho obmedzovala do úlohy pasívneho pozorovateľa. Návrat k základom toho, čo má hračka dieťaťu poskytnúť, vyústil do výberu názvu značky Adam Toys.

Moderný dizajn je výberom nových vzorov a farieb, ktoré zodpovedajú dnešnému vkusu nielen detí, ale aj rodičov. Je to odpoveď tým náročným zákazníkom, ktorí chcú, aby hračka nielen rozvíjala svoje dieťa, bola funkčná a chytrá, ale aby ladila aj s interiérovým dizajnom a súčasnou módou. Prečo by hračka nemala spĺňať všetky tieto funkcie?

Ekologické materiály sú ďalším dôležitým aspektom značky Adam Toys. Drevo, látky a lepenka sú základnými materiálmi, z ktorých sú hračky vyrobené.