Plus-Plus Box ABC & 123 - Abeceda a číslice, 2000 ks, 5+

Kód: PP3923

Podrobný popis

Stavebnica Plus-Plus ABC & 123 - abeceda a číslice, v boxe, 2000 ks, 5+

Vitajte vo svete učenia a hry. Učenie sa s touto kreatívnou stavebnicou stáva hrou a zároveň si dieťa rozvíja kreativitu a jemnú motoriku. Vďaka 2000 farebným dielikom Plus-Plus, 4 stavebným podložkám a 40 obojstranným kartám je tu veľa príležitostí na objavovanie písmen, číslic a mnohých ďalších vecí!

Box ABC & 123 je dokonalým nástrojom na zoznámenie dieťaťa s číslami a abecedou. Vďaka farebným dielikom Plus-Plus môžu vytvárať písmená a čísla rôznych tvarov a veľkostí. Obojstranné karty, ktoré sú súčasťou balenia, poskytujú ďalšiu inšpiráciu a výzvy, vďaka čomu sa vaše dieťa učí zábavným a interaktívnym spôsobom.

Charakteristika

Box Plus-Plus je vyrobený z kvalitných materiálov a je bezpečný pre deti všetkých vekových kategórií. Dieliky sa ľahko zostavujú a rozoberajú, čo poskytuje hodiny zábavy a tvorivého skúmania.

Obsahuje:

  • 2000 dielikov rôznych farieb
  • 4 podložky na stavanie
  • 40 obojstranných kariet, ktoré obsahujú písmena A-Z a číslice 0-9
  • pevný box na uskladnenie 

 Plus-Plus je možné umývať v práčke alebo umývačke riadu. Neobsahuje BPA a ftaláty.

Veľkosť dielika: 2 x 1 cm.

Určené pre deti od 5 do 12 rokov. (Upozorňujeme, že výrobok obsahuje malé časti, a preto nie je vhodný pre deti do 3 rokov.)

Hračka rozvíja

  • detskú kreativitu,
  • jemnú motoriku,
  • sústredenie
  • a trpezlivosť.

Hra a učenie v jednom. Pri stavaní si deti posilňujú jemnú motoriku a priestorové vnímanie. Zároveň sa učia rozpoznávať písmená a čísla, čím podporujú svoje jazykové a matematické zručnosti.

Doprajte svojmu dieťaťu hravý a vzdelávací zážitok so stavebnicou ABC a 123. Nechajte ich skúmať, tvoriť a učiť sa s touto fantastickou kombináciou zábavy a učenia!


Navrhnuté a vyrobené v Dánsku

Stavebnica Plus-Plus bola vyvinutá v Dánsku v osemdesiatych rokoch s myšlienkou, že pomocou jediného tvaru môžete vytvoriť čokoľvek, čo si len dokážete predstaviť, a to v 2D aj v 3D. A tak vznikla skutočne pokroková hračka, ktorá stimuluje jemnú motoriku, kreativitu, sústredenie a trpezlivosť!

Dodatočné parametre

Kategória: Plus-Plus
Hmotnosť: 1.96 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 5+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: plast
Motív: abeceda, čísla

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Plus-Plus

Značka originálnej kreatívnej stavebnice Plus-Plus pre chlapcov a pre dievčatá, ktorá deťom umožňuje vytvoriť plošné mozaiky alebo 3D modely. Stavebnica Plus-Plus rozvíja jemnú motoriku, tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa, schopnosť sústredenia a trpezlivosť. Kvalita spracovanie kociek zaručuje pevnosť, stálofarebnosť, presnosť rozmerov - jednoduché zostavenie a rozoberanie. Vyrába sa v Dánsku.