Navliekanie geometrických tvarov 18m+

Kód: CW53801

Podrobný popis

Navliekanie geometrických tvarov

Fantastické kocky vo forme geometrických tvarov na prevliekanie. Hračka, vďaka ktorej môže dieťa rozvíjať svoje motorické schopnosti - zručnosť a presnosť pohybov. Zároveň je skvelá na sústredenie a koncentráciu, to sú vlastnosti, ktoré sa u detí rozvíjajú roky, preto sa oplatí ich stimulovať. Sada obsahuje 20 drevených kociek a 1 šnúrku na prevliekanie s dreveným hrotom. Drevený hrot umožňuje navliekanie zvládnuť aj deťom od 18 mesiacov. Kocky sú v pekných a moderných farbách. Pri navliekaní sa deti taktiež učia spoznávať geometrické tvary a farby.

Rozmer balenia: 9,5 x 3,3 x 26

Rozmer kvádra: 6 x 3 x 3 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prevliekanie, Drevené hračky pre deti od 18 mesiacov
? Odporúčaný minimálny vek: 18m+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.