Mozaika trojuholník 60ks, 10návodov 18m+

Kód: CL3729

Podrobný popis

Mozaika trojuholník 60ks, 10 návodov 3+

Drevená mozaika poteší krásnymi farbami a počtom možných kombinácií. Na trojuholníkovom drevenom podklade sa dá vytvoriť nespočetné množstvo vzorov či už podľa vlastnej fantázie alebo podľa priložených 5 obojstranných návodov. Na základňu sa umiestňuje 16 drevených trojuholníkov. Hračka obsahuje 60 drevených trojuholníkových blokov v desiatich farbách: žltá, slabooranžová, oranžová, slaboružová, ružová, červená, slabozelená, zelená, tyrkysová a modrá. Priložené je plátené vrecko, do ktorého sa môžu vložiť dieliky a návody. 

Veľkosť dreveného podstavca: 21 x 19 cm

Veľkosť trojuholníka: 4,3 x 4,3 x 4,3 cm

Hračka je určená pre deti od 3 rokov

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 18m+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.