Mosaic Color Jumbo 6+

Kód: V0401-9

Podrobný popis

Mozaic Color Jumbo 6+

Stavebnica mozaikového typu je nielen skvelá hračka, ale aj pomôcka pre cvičenie jemnej motoriky vašich detí. Okrem motoriky si deti budú zlepšovať predstavivosť a tvorivosť. Základom stavebnice je plastová mriežka, do ktorej sa vtláčajú dieliky podľa fantázie alebo predlohy. Plastové mriežky idú navyše spájať, takže si môžete vytvoriť neobmedzene veľké plátno pre vašu mozaiku! Stavebnica Mosaic Color Jumbo obsahuje 4244 dielikov v 12 farbách: biela, žltá, svetlo-ružová, ružová, ružovo-béžová, červená, modrá, zelená, svetlo-hnedá, tmavo-hnedá, sivá a čierna. 

Veľkosť jednej plastovej mriežky: 13 x 13 cm, balenie obsahuje 12 kusov plastovej mriežky. Stavebnica je balená v praktickom plastovom  boxe, rozmer boxu: 25,5 x 18 x 14 cm

Vhodné pre deti od 6 rokov.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebnice Seva
? Odporúčaný minimálny vek: 6+
? Materiál: plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Tradičný český výrobca kvalitných plastových hier, hračiek a stavebníc ako sú SEVA - čekoslovenská legenda medzi stavebnicami, stavebnce BLOK pre deti od 1 roka, Monti System, univerzálne 2D i 3D stavebnice SEKO, stavebnice-mozaiky Mosaic Color a Mosaic Maxi, Disco stavebnice pre najmenších, Hugo, Grafo, Magic Ball.

Výroba fungovala dlhodobo pod značkou Vista. V r. 2017 sa divízia hračiek premenovala na SEVA práve podľa značky legendárnej stavebnice.