Magnetická skladačka ZOO 3+

Kód: ML31964

Podrobný popis

Magnetická skladačka ZOO 3+

Magnetická skladačka pre deti od 3 rokov, kde treba správne poskladať 8 zvierat zo ZOO.  Vyberte magnetické časti zvierat, premiešajte dieliky a poskladajte ich na vnútornej magnetickej doske. Priraďte k sebe časti zvierat, hlava - telo - chvost, podľa ich farby a tvaru, aby ste správne vytvorili zvieratá. Alebo pre zábavu si môžete rôzne skombinovať magnetické dieliky a vytvoriť tak bláznivú podobu zvierat. Fantázii sa medze nekladú. :-)

Magnetické dieliky môžete využiť pri hre aj na iných magnetických povrchoch (magnetickej tabuli, chladničke, ...).

Charakteristika

Každé zvieratko sa skladá z 3 dielikov (hlava, telo, chvost). Hračka je vo forme magnetickej knižky, veľmi skladná, dá sa zobrať kdekoľvek so sebou, na cesty, k lekárovi...

Rozmery:  21,5 x 44 cm

Obsahuje

  • 24 magnetických dielikov
  • 1 skladaciu magnetickú hernú plochu

Hračka rozvíja

Magnetickú skladačku a magnetické dieliky je možné použiť pri hrách na rozvoj reči.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické mozaiky a puzzle
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: magnet
? Oblasť rozvoja: reč
Motív: zvieratká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Miniland Educational

Miniland je španielsky výrobca hračiek, ktorý sa zameriava na vytváranie edukačných a inovatívnych hračiek pre deti všetkých vekových kategórií. Tento renomovaný výrobca kládol vždy veľký dôraz na rozvoj motorických zručností, kreativity a sociálnej interakcie prostredníctvom svojich produktov.

Hračky od Minilandu sú navrhnuté tak, aby podporovali učebný proces v ranej fáze detského rozvoja, a to hrou, ktorá je prirodzeným a efektívnym spôsobom učenia. Produkty sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zabezpečuje ich dlhodobú odolnosť a bezpečnosť pri hre. Miniland neustále inovuje svoje produkty a pristupuje k vývoju nových hračiek s cieľom stimulovať fantáziu, zvedavosť a učebné schopnosti detí, pričom zároveň zabezpečuje zábavu a radostné momenty strávené s ich hračkami.