Magnetická bábika na prezliekanie, 19 cm, 3+

Kód: LE1428
Značka: Small foot
€15,96
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetická bábika na prezliekanie, 19 cm, 3+

19 cm vysoká bábika na prezliekanie je postavená na drevenej podložke. Deti jej môžu obliekať a kombinovať rôzne magnetické šaty, topánky, nohavice, košele, kabelky, čiapky, klobúky... Výborná hračka na kreativitu, predstavivosť. Hračka obsahuje celkom 34 kúskov oblečenia, 1 bábiku, 1 stojan, uložené v drevenej krabičke s otváracím vrchnákom. Balenie obsahuje 2x slávnostné šaty, 5x sukňu, 3x nohavice, 2x kraťasy, 1x kabát, 1x tielko, 1x blúzku, 1x mikina, 1x sveter, 1x košeľa, 1 tričko + 2x klobúk, 2x čapica, 7x topánky, 3x tašky a 1x kyticu kvetov. Odporúčam!

Rozmery: 24 x 17 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Magnetické hračky
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.