Drevený valec triedenie tvarov, 12m+

Kód: LE11107

Podrobný popis

Drevený valec triedenie tvarov, 12m+

Či už ide o rozpoznávanie a vkladanie tvarov alebo precvičovanie motorických zručností, táto hračka je naozaj výnimočná.
Rôzne tvarované dieliky sú vyrobené z bukového dreva, pričom každý má originálny farebný dizajn. Musia byť vložené do valca s pevnou konštrukciou tak, aby prešli cez otvor so správnym tvarom. To trénuje motorické zručnosti detí a súčasne spoznávajú tvary. Ak je hračka položená na bok, pri rolovaní vytvára hluk. Gumička v obvode otvorov zabraňuje vypadnutiu drevených stavebných blokov zvnútra valca.

Rozmery: valec výška 15cm, Ř cca 15 cm,  dieliky na vkladanie cca 3 x 3 x 3 cm
Obsahuje 13 dielikov

Materiál: drevo

Dodatočné parametre

Kategória: Vkladačky, Zatĺkačky
? Odporúčaný minimálny vek: 1+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.