Zubársky set 3+

Kód: BI83532

Podrobný popis

Zubársky set

Drevená 10-dielna sada v červeno-bielom púzdre so zipsom. Je ideálna pre malých zubárov na hranie rolí, deti si pri hre na zubára potrénujú svoju predstavivosť a možno im to napomôže aj zmenšiť strach a obavu z návštevy zubára. Všetky diely majú v kufríku svoje miesto, kufrík možno ľahko zbaliť a vziať kamkoľvek so sebou. Vhodné pre deti od 3 rokov. 

Rozmery kufríka: cca 24,5x15x8 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 0.31 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.