Vkladacie tvary na doske farebné 18m+

Kód: BI72438

Podrobný popis

Vkladacie tvary na doske farebné 18m+

Nie je to až také jednoduché poskladať. S dielikom v ktorom je len jeden výrez to ešte ide ľahko, ale tých je len 10 ks. A čo s tými ostatnými dielikmi, kde je výrez pre dva tvary. Tam sa už treba potrápiť. Takýchto dielikov je 7 kusov. Tri z nich sú také, kde je výrez rovnakého tvaru a 4 z nich sú také, kde je každý výrez iný. No držím palce. Krásna drevená hračka, ktorá poskytuje deťom veľa. Priestorovú orientáciu, logiku, trpezlivosť, motoriku, geometrické tvary, vôňu dreva, kvalitu. Je určená pre deti od 18 mesiacov.

Hračka obsahuje spolu 29 kusov drevených častí.

Veľkosť podložky: 15 x 15 x 1,2 cm

Rozmer štvorcového dielika: 4 x 4 x 1,5 cm

Rozmer obdĺžnikového dielika: 8 x 4 x 1,5 cm

Výška valca: 5 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Didaktické hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 18m+
? Materiál: drevo
Motív: tvary

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.