Skladacie kocky, profesie 3+

Kód: BI70355

Podrobný popis

Skladacie kocky, profesie 3+

Krásna otočná skladačka s motívom profesií. Ľahko sa otáča a ponúka množstvo zábavných kombinácií. Otáčajte a skladajte! Kvalitné kocky pomáhajú deťom objavovať jednotlivé profesie a spoznávať ich význam.

Prínosy hry s hračkou pre deti:

Rozvíja kreativitu predškolákov, podnecuje ich zvedavosť, zvyšuje ich sebavedomie, pomáha im budovať slovnú zásobu. S touto skladačkou si deti precvičujú motoriku a hravou formou si zlepšujú logické myslenie a koordináciu ruky a oka.

Vek: od 3 rokov

Rozmery predmetu: 10x3x3 cm

Počet dielov: 18 ks

Materiál: drevo.

Dodatočné parametre

Kategória: Skladacie kocky
Hmotnosť: 0.675 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: drevo
Motív: povolania

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.