Puzzle pre najmenších - zvieratá, 18m+

Kód: 88093

Podrobný popis

Puzzle pre najmenších - zvieratá, 18m+

Drevená puzzle skladačka s motívom domácich zvieratiek je určená pre detičky od 18 mesiacov. Skladačka sa skladá z 18 dielikov, vytvoriť sa dá 9 obrázkov, z toho 6 obrázkov sa skladá vertikálne a 3 obrázky sa skladajú horizontálne. Každý obrázok má podklad v inej farbe, detičky trénujú zrak a učia sa farby. Na každom obrázku je iné zvieratko. O obrázkoch sa dá dieťatku veľa rozprávať, ako robia, kde bývajú,  v neskoršom veku môžu detičky  zvieracie hlavy podľa obrázkov aj nakresliť. 

Rozmery: 20 x 20 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Puzzle pre najmenších
? Odporúčaný minimálny vek: 18m+
? Materiál: drevo
Motív: zvieratká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.