Náves s autami 3+

Kód: BI84095
Značka: Bino
€17,96
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Náves s autami

Hračka, s ktorou sa rád vyhrá každý chlapec. Drevený ťahač s návesom privezie a odvezie autíčka kamkoľvek, kde je potreba. Dvojposchodový náves sa dá odpojiť. Na naloženie a vyloženie autíčok slúži pohyblivá rampa, ktorá sa dá dať dole pre naloženie autíčok a zdvihne sa pre odvoz autíčok. Balenie obsahuje aj 4 drevené autá. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.

Rozmery: cca 11,2 x 9,2 x 37,7 cm.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Hmotnosť: 0.83 kg
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.