Medvedia rodinka - obliekanie, 72 dielikov 3+

Kód: BI88016
Značka: Bino
€12,84
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Medvedia rodinka - obliekanie, 72 dielikov 3+

Celá rodinka medvedíkov - mama, otec, dcéra a syn, ktoré treba obliecť. Nie všetko sa k všetkému hodí, treba nájsť to správne oblečenie. Keď je zima, treba si obuť čižmy a šál. Keď je teplo, dám si krátke nohavice a tričko, niekedy môžem byť veselá ale niekedy aj smutná. Dajú sa vytvoriť rôzne kombinácie, pri ktorých sa zabavia detičky na dlhší čas. Určené pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 33x14x4 cm

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Bino Europe je česká firma vyrábajúca v Klatovoch, ktorá sa stala rešpektovanou značkou drevených hračiek po celom svete.

Bino Europe prináša na slovenský a svetový trh edukačné hračky z prírodných materiálov. Ich obľuba z roka na rok stúpa, a tak dizajnéri Bino v spolupráci s pedagógmi a vývojármi hľadajú ďalšie a ďalšie výzvy, ako deťom priblížiť svet a podať im pomocnú ruku pri jeho objavovaní. Drevená hračka je tou najzmysluplnejšou a najkrajšou pomôckou.

Deti vo viac ako 40 krajinách spoznávajú známe postavičky z českých rozprávok. Známy kreslený Krtko sa stal v posledných rokoch vlajkovou loďou spoločnosti a drží si svoju pozíciu už viac ako desať rokov. Vďaka vzrastajúcej popularite je portfólio hračiek s kresleným Krtkom každý rok rozširované o novej trendové hračky.