Matematika - drevené puzzle 6+

Kód: LE11730

Podrobný popis

Matematika - drevené puzzle 6+

Cieľom tejto matematickej hry je vyriešiť desať matematických úloh v rozsahu 10 s rýchlym sčítaním a odčítaním, kým sa minú presýpacie hodiny. Hru môže hrať aj viac ľudí naraz a na konci si hráči môžu porovnať a zistiť, kto vyriešil najviac úloh. Počet úloh je 110 a pre jednoduchú sebakontrolu sú zadné strany kariet farebne označené zodpovedajúcim riešením. Hru si môžete vziať aj na cesty, všetko je bezpečne uložené v drevenej krabici s posuvným vekom. Hra je ideálna pre predškolákov a prvákov na základnej škole. 

Rozmer balenia: 18 x 14 x 5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Odporúčaný minimálny vek: 6+
? Materiál: drevo
? Oblasť rozvoja: matematika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.