Logická hra Písmená a čísla 4+

Kód: LE11741

Podrobný popis

Logická hra Písmená a čísla 4+

S touto logickou hrou vyrobenou z dreva majú deti za úlohu zložiť rôzne farebné dieliky rozličných tvarov na základňu s tyčinkami. Deti tým vytvárajú čísla alebo písmená, s ktorými sa tak prirodzene pri hre zoznámia. Kým ich nepoznajú, môžu použiť priloženú brožúru a skladať podľa predlohy.

Táto inovatívna hra trénuje predstavivosť, jemnú motoriku, rozoznávanie farieb a tvarov. Deti sa s ňou naučia hravou formou čísla a písmená. Všetko je uložené v drevenej krabičke s posuvným vekom, vďaka čomu je hra ideálna tiež na cesty.

Obsahuje: 200 dielikov, 1 hracia základňa

Praktické balenie   

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky Small foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky Small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Stolové hry
Hmotnosť: 0.4 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 4+
? Materiál: drevo
? Oblasť rozvoja: abeceda
Motív: abeceda, čísla, písmená

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.