Lekársky kufrík s dreveným náradím 3+

Kód: CL4161
Značka: Classic World
€16,74
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Lekársky kufrík s dreveným náradím 3+

Jeden zo spôsobov, ako sa dieťa môže vcítiť do role lekára. Vo veľkom červenom lekárskom kufríku uzavretom bielym zipsom môže ľahko prenášať svoje lekárske pomôcky. Lekárske nástroje sú vyrobené z dreva a sú to teplomer, fonendoskop, striekačka s posuvným piestom, mastička a fľaštička liekov. Fľaštička liekov a mastička sa dajú odskrutkovať, čo prináša ďalšiu zábavu pre malých adeptov medicíny. V lekárničke nechýba ani zápisník pre dôležité poznámky lekárov a pás s červeným krížom, ktorý sa suchým zipsom pripevní na ruku, dĺžku má 30cm. 

Kufrík je pomerne veľký, dieťa si ho môže naplniť aj ďalšími pomôckami ako sú obväzy, krabičky z liekov, trojcípa šatka....

Rozmery kufríka:  23 cm x 15 cm x 13 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky podľa veku
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.