Kocky komín 10 ks Námornícky záliv 18m+

Kód: 4768LD

Podrobný popis

Kocky komín 10 ks Námornícky záliv 18m+

Deti vo veku zhruba 18 mesiacov obľubujú vkladanie predmetov do seba, alebo stavanie na seba do tvaru veží alebo pyramíd podľa veľkosti. Kocky komín Little Dutch sa do seba ľahko zasúvajú alebo je možné ich stohovať na seba. Ukážte dieťaťu, ako stavať vežu. Postavený komín z kociek je vyšší ako dieťa, čo najmenších zaručene nadchne. No azda najväčšiu radosť bude mať drobec z búrania kociek. Kocky sú z tvrdého kartónu, ktorý je dostatočne pevný, no zároveň sú kocky bezpečné - veľké a ľahké, takže si dieťa nemôže pri hre ublížiť.

V staršom veku kocky poslúžia ako edukačná hračka, s ktorou sa dieťa pomocou očíslovaných kociek môže hravým spôsobom učiť rozpoznávať číslice a zoraďovať čísla.

Hračka pomáha deťom pri učení a rozvoji:

  • rozvoji motorických schopností
  • radení predmetov podľa veľkosti
  • rozpoznávaní číslice a radení podľa veľkosti čísla

Najmenšia kocka má 5 cm a najväčšia má 14 cm. Po skončení hrania kocky ľahko uložíte zložením do seba.

Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

Farebné kartónové kocky s krásnymi ilustráciami zo života na mori patria do dizajnovej kolekcie hračiek Little Dutch Námornícky záliv.

Little Dutch je holandská značka, ktorej produkty sú starostlivo vyrobené s najväčšou starostlivosťou a pozornosťou. Navyše si rodičia môžu byť istí, že každý kus je dôkladne testovaný. Každý výrobok má prekvapivé detaily a je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov.

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné stavebnice
Hmotnosť: 1.1 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 18m+
? Tradične pre: chlapci
? Materiál: tvrdý kartón
? Kolekcia: Little Dutch - Námornícky záliv (Sailors Bay)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky Little Dutch

Little Dutch je v súčasnosti veľmi vyhľadávaná holandská značka, ktorá vyrába nadčasové hračky s krásnym a čistým dizajnom. Je typická tým, že svoje hračky vyrába v krásnych pastelových farbách pre chlapcov a pre dievčatá.

Hračky Little Dutch

Má širokú ponuku drevených hračiek, ako sú drevené vláčiky, drevené edukačné hračky dúha a počítadlo, nasadzovacie krúžky, motorické kocky s aktivitami, hračky na ťahanie, závodné dráhy pre chlapcov aj pre dievčatá, drevené kocky, vozíčky s kockami, kočiarik.

Hračky Little Dutch

Little Dutch [pozor na preklep Little Ducht :-) ] taktiež vyrába hudobné nástroje pre deti ako sú gitara, xylofón, hračky na krájanie ovocie a krájaciu zeleninu, drevené vkladacie puzzle a korkovú zatĺkačku. Od firmy Little Dutch sú taktiež hračky na povolania ako sú kuchynky a pre chlapcov pracovné pulty. Pre tých najmenších Little Dutch vyrába plyšové hračky, hrkálky, textilné bábiky, hracie deky s hrazdičkou a drevené hrazdičky.

Najhľadanejšie kategórie hračiek Little Dutch