Hra lovenie rýb 3+

Kód: CW2579

Podrobný popis

Hra lovenie rýb 3+

Treba pochytať všetky rybky, ktoré plávajú v jazierku. Keď je rybka chytená, treba ju ešte správne umiestniť na kolík. Nakoniec treba všetky rybky zrátať, každá rybka má aj svoju hodnotu, teda môže sa zrátať aj hodnota rybiek  Vyhráva hráč, ktorý má najväčšiu hodnotu chytených rýb. Sada obsahuje dve udice, 9 farebných rybičiek a drevenú podložku imitujúcu jazierko. Hračka je zameraná na vnímavosť, manuálnu zručnosť, súťaživosť a trpezlivosť. Je určená pre deti od 3 rokov.

Rozmer balenia: 25 x 25 x 6 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Chytanie rybičiek
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.