Hexagon puzzle 3+

Kód: S11729

Podrobný popis

Logická hra Mozaika 3+

Toto zaujímavé puzzle slúži na rozvoj priestorového a logického myslenia. Je to vynikajúca hračka a zároveň výzva pre deti už od 3 rokov. Cieľom tohto špeciálne tvarovaného puzzle z dreva je umiestniť dieliky v tvare včelieho plástu na správne miesta na hracích kartách. Hra obsahuje 10 logických úloh na piatich obojstranných kartách. Puzzle je uložené v drevenej krabičke s posuvným vekom, aby Ste si ich mohli vziať so sebou aj na cesty.

Veľkosť krabičky: cca 18 x 14 x 5 cm

Veľkosť dielika: cca 9 x 6 x 1 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hlavolamy pre deti, Drevené hračky pre deti od 3 rokov, Puzzle pre deti od 3 rokov
? Odporúčaný minimálny vek: 3+

Logická hra Hexagon puzzle

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.