Drevená kocka na vhadzovanie, 16 tvarov, 2+

Kód: LE1080
Značka: Small foot
€19,96
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená kocka na vhadzovanie, 16 tvarov, 2+

Klasická motorická hračka, kde treba vhadzovať rôzne tvary do otvorov. Výnimočnosť kocky je v tom, že každý tvar je iný, dieťatko sa teda musí poriadne potrápiť. Motorická hračka je vhodná pre deti od 2 rokov. 

veľkosť kocky: 14 x 14 x 14 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Veková skupina: 2+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.