Drevená balančná skladačka s návodmi, 3+

Kód: CL3537
Značka: Classic World
€14,70
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená balančná skladačka s návodmi, 3+

Zábava spočíva v tom, že deti ukladajú farebné disky podľa priložených návodov. Musí to ale urobiť v správnom poradí tak, aby sa rampa príliš nenaklonila na jednu stranu a aby sa nedotkla zeme. Môžu objavovať zákonitosti prevažovania, zistia čo je ťažšie a čo ľahšie, kedy sa nakloní balančná podložka doľava a kedy doprava. Môžu si len tak ukladať farebné disky na balančnú podložku bez navliekacích paličiek. Je to skvelé cvičenie, ktoré zároveň baví a rozvíja manuálnu zručnosť, pozorovanie a znalosť farieb dieťaťa. Navyše učí trpezlivosti a priestorové vnímanie, čo je pre deti v tomto veku veľmi dôležité. Hračka obsahuje 5 obojstranných návodov, ktoré majú tri druhy obtiažnosti: začiatočník, pokročilý a ťažké. 

Sada obsahuje: drevenú rampu, 5 navliekacích paličiek, 15 farebných diskov, 5 obojstranných návodov

Rozmer rampy: 30 x 7 x 11 cm

Priemer valčekov 5cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
? Veková skupina: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Hračky pre deti Classic World

Spoločnosť Classic World sa špecializuje na drevené hračky - motorické labyrinty, motorické hry a hračky, vkladačky, drevené kocky, ťahacie hračky, zatĺkačky, drevené autá, drevené hrady, domčeky pre bábiky, odrážadlá a ďalšie.

Spoločnosť úzko spolupracuje s odborníkmi a získava spätnú väzbu od zákazníkov, aby vyhovela ich požiadavkám. Pri výrobe používa drevo bez konzervačných chemikálií a netoxické materiály a farby pre zabezpečenie zdravia detí. Každý kus prechádza počas výroby niekoľkých kontrolnými stanovišťami kvality, aby sa firma uistila, že jej výrobky spĺňajú všetky štandardy a normy, ako sú EN alebo ASTM. Vyrába kvalitné drevené hračky nad očakávania zákazníkov.