Balancujúca žabka

Kód: LE11058

Podrobný popis

Balancujúca žabka

Udržať rovnováhu nie je vždy ľahká úloha. So žabkou sa deti hravo naučia vyrovnávať rovnováhu, a hravým spôsobom sa učia logickému mysleniu.
Dieliky sú z lakovaných drevených doštičiek, v krásnych jasných farbách.

 Podstata tejto drevenej hračky spočíva v ukladaní 18 farebných drevených valčekov s rôznymi symbolmi na žabku, pričom nesmie žiaden z valčekov spadnúť dole. Žabka musí udržať rovnováhu. V akom poradí majú byť ukladané valčeky určuje kocka.

 Hra pomáha pri precvičovať detskú motoriku a trpezlivosť.
- rozvoj logického myslenia, matematických predstáv
- rozvoj jemnej motoriky

Rozmery: 16 x 15 cm.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Balančné hračky a hry
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.