Balančné kocky Safari

Kód: LE12226

Podrobný popis

Naskladať kocky na seba nie je celkom jednoduché. Rozdielne tvary a veľkosť kociek zaručí zábavnú a náročnú hru. Obsahuje 18 kociek z kvalitného dreva v jemných a moderných farbách. 

Hračka pre deti inšpirovaná Montessori pedagogikou, ktorá podporuje deti pri rozvíjaní jemnej motoriky, sústredenosti, trpezlivosti a kreatívneho myslenia. Kocky môžete skladať na seba, balansovať, počítať, triediť. Vhodné aj ako meditačná hračka, pomôže s odbúravaním stresu.

Prírodný materiál je príjemný na dotyk. Kocky sú veľkosťou tak akurát pre detské ruky.

Rozmery: najväčšia kocka: 4 x 3,5 x 5 cm; najmenšia kocka: 2,5 x 2,5 x 3,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Balančné hračky a hry
Hmotnosť: 0.38 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Materiál: drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Drevené hračky Small foot - nemecká kvalita

Drevené hračky small foot sú značkou hračkárskej firmy Legler. Dizajn, vývoj a kontrola kvality hračiek prebieha v hlavnom sídle v Nemecku. Príroda nemohla poskytnúť lepší materiál na výrobu hračiek, ako je drevo.
Deti milujú klasiku: small foot vyberá nadčasové nápady na detskú hru, ktoré pretvára vďaka skvelému dizajnu, prepracovaným detailom a prekvapivým funkciám na súčasné moderné hračky. Hračky small foot majú výborný pomer ceny ku kvalite a predovšetkým prínosu pre dieťa. Ponúkajú viacero možností hrania v jednom produkte, aby boli zábavné pre deti čo najdlhšie. Vydržia im roky a môžu sa prenášať medzi súrodencami alebo dokonca na ďalšie generácie.

Drevené hračky small foot okrem bežných noriem pre bezpečné hračky podliehajú vlastným vysokým požiadavkám na kvalitu a bezpečnosť.