Podrobný popis

Pomocou dreveného kladiva treba zatĺcť farebné kolíky do dreveného stojana. Kolíkov je 6 kusov v krásnych pastelových farbách, ktoré určite zaujmú Vaše dieťa. Táto hra je zároveň dobrým precvičením motoriky. Ak sa už Vášmu dieťaťu podarilo zatĺcť všetky kolíčky, stačí len otočiť stojan a začať znova.

Hračka rozvíja:

  • motoriku
  • koordináciu oko-ruka

Zatĺkačka je vhodná pre deti od 12 mesiacov.

Rozmery: 22 x 13 x 9 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre deti
Hmotnosť: 0.485 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 1+
? Tradične pre: dievčatá
? Materiál: drevo
? Oblasť rozvoja: jemná motorika, koordinácia oko-ruka
? Kolekcia: Little Dutch - Pink Flowers

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky Little Dutch

Little Dutch je v súčasnosti veľmi vyhľadávaná holandská značka, ktorá vyrába nadčasové hračky s krásnym a čistým dizajnom. Je typická tým, že svoje hračky vyrába v krásnych pastelových farbách pre chlapcov a pre dievčatá.

Hračky Little Dutch

Má širokú ponuku drevených hračiek, ako sú drevené vláčiky, drevené edukačné hračky dúha a počítadlo, nasadzovacie krúžky, motorické kocky s aktivitami, hračky na ťahanie, závodné dráhy pre chlapcov aj pre dievčatá, drevené kocky, vozíčky s kockami, kočiarik.

Hračky Little Dutch

Little Dutch [pozor na preklep Little Ducht :-) ] taktiež vyrába hudobné nástroje pre deti ako sú gitara, xylofón, hračky na krájanie ovocie a krájaciu zeleninu, drevené vkladacie puzzle a korkovú zatĺkačku. Od firmy Little Dutch sú taktiež hračky na povolania ako sú kuchynky a pre chlapcov pracovné pulty. Pre tých najmenších Little Dutch vyrába plyšové hračky, hrkálky, textilné bábiky, hracie deky s hrazdičkou a drevené hrazdičky.

Najhľadanejšie kategórie hračiek Little Dutch