Box na hračky s hracou plochou Doprava 2v1

Kód: ML97096

Podrobný popis

Úložný box na hračky s hracou plochou Doprava 2 v 1, od 0+

Prenosný úložný box na hračky, ktorý si dieťa môže zobrať kdekoľvek so sebou, rozloží si ho a môže sa na hracej ploche hrať

Ľahko sa prenáša a skladuje. Vyrobené z umývateľných a odolných materiálov na hranie dlhé hodiny. Hracia plocha zobrazuje prostredie mestečka, v ktorom sa deti môžu hrať. Ideálne na hranie s autíčkami

Charakteristika

Veľkosť hracej plochy po rozložení je 100 x 100 cm a po zložení má box rozmer cca 34 x 34 cm

Na hracej ploche je vyobrazené mestečko so všetkým, čo je potrebné pre detskú hru s autíčkami: cesty, nemocnica, hasičská stanica, letisko, škola, benzínová pumpa, policajná stanica, detské ihrisko. 
Dieťa si do boxu na hračky ako do tašky môže vložiť svoje autá, vláčiky, zvieratá, postavičky, prenesie si ho, kde chce, otvorí a môže sa hrať. 

Povrch je umývateľný a trvácny.

Prenosný úložný box (taška) na hračky je odporúčaný pre deti od 3 do 6 rokov.

Hračka rozvíja

  • Kreativitu a fantáziu pri hre na ploche zobrazeného mestečka.
  • Box je výborný na udržiavanie poriadku.
  • Prenosný box na hračky tiež môže pomôcť viesť dieťa k samostatnosti, pretože s touto "taškou" si určite samo zbalí hračky na cesty. 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre chlapcov
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci
Motív: autá, dopravné prostriedky, dopravné značky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Miniland Educational

Miniland je španielsky výrobca hračiek, ktorý sa zameriava na vytváranie edukačných a inovatívnych hračiek pre deti všetkých vekových kategórií. Tento renomovaný výrobca kládol vždy veľký dôraz na rozvoj motorických zručností, kreativity a sociálnej interakcie prostredníctvom svojich produktov.

Hračky od Minilandu sú navrhnuté tak, aby podporovali učebný proces v ranej fáze detského rozvoja, a to hrou, ktorá je prirodzeným a efektívnym spôsobom učenia. Produkty sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zabezpečuje ich dlhodobú odolnosť a bezpečnosť pri hre. Miniland neustále inovuje svoje produkty a pristupuje k vývoju nových hračiek s cieľom stimulovať fantáziu, zvedavosť a učebné schopnosti detí, pričom zároveň zabezpečuje zábavu a radostné momenty strávené s ich hračkami.