Podrobný popis

Puzzle Goose 4v1

Na podporu rozvoja myslenia, motorických zručností a logického uvažovania máme nádherné puzzle od firmy Little Dutch určené pre deti od 3 rokov. Každá skladačka má iný počet dielikov a to 4, 6, 9 a 16, deti si postupne zvyšujú úroveň. Dieliky puzzle sú vyrobené z pevného kartónu.  

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre deti
Hmotnosť: 0.53 kg
? Odporúčaný minimálny vek: 3+
? Tradične pre: chlapci, dievčatá
? Materiál: tvrdý kartón
? Oblasť využitia: materské škôlky
? Kolekcia: Little Dutch - Hus (Little Goose)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Hračky Little Dutch

Little Dutch je v súčasnosti veľmi vyhľadávaná holandská značka, ktorá vyrába nadčasové hračky s krásnym a čistým dizajnom. Je typická tým, že svoje hračky vyrába v krásnych pastelových farbách pre chlapcov a pre dievčatá.

Hračky Little Dutch

Má širokú ponuku drevených hračiek, ako sú drevené vláčiky, drevené edukačné hračky dúha a počítadlo, nasadzovacie krúžky, motorické kocky s aktivitami, hračky na ťahanie, závodné dráhy pre chlapcov aj pre dievčatá, drevené kocky, vozíčky s kockami, kočiarik.

Hračky Little Dutch

Little Dutch [pozor na preklep Little Ducht :-) ] taktiež vyrába hudobné nástroje pre deti ako sú gitara, xylofón, hračky na krájanie ovocie a krájaciu zeleninu, drevené vkladacie puzzle a korkovú zatĺkačku. Od firmy Little Dutch sú taktiež hračky na povolania ako sú kuchynky a pre chlapcov pracovné pulty. Pre tých najmenších Little Dutch vyrába plyšové hračky, hrkálky, textilné bábiky, hracie deky s hrazdičkou a drevené hrazdičky.

Najhľadanejšie kategórie hračiek Little Dutch